بانک سینا

یکشنبه،05 تیر 1401
بانک سینا
   
 
  • لیست نظرسنجی‌ها

   • ثبت نام کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا

    بانک سینا با توجه به شیوع ویروس کرونا در جامعه و مشکلات به وجود آمده برای فعالان اقتصادی و در پی مصوبه هفتاد و یکمین جلسه مورخ 1400/03/08 مدیریت بیماری کرونا در خصوص کمک به صاحبان مشاغلی که به دلیل شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا با مشکلاتی مواجه شده‌ و به شدت آسیب دیده‌اند، از تمامی مشتریان مشمول این مصوبه، بخش ها و رسته های کسب‌وکارها به شرح مصادیق مندرج در فرم پرسشنامه که به‌طور مستقیم از بیماری کرونا دچار بیشترین آسیب شده‌اند و شامل امکان بهره‌مندی از به تعویق انداختن بازپرداخت تسهیلات/ اقساط تسهیلات در چهار ماهه اول سال 1400 می باشند، دعوت می‌نماید؛ بدون مراجعه حضوری به شعب به لحاظ رعایت بهداشت عمومی، به‌صورت الکترونیکی در تارنمای بانک سینا اقدام به ثبت نام نمایند.

    ملاحظات :

    • در خصوص مشتریان مشمول با بازپرداخت تدریجی، پذیرش درخواست منوط به آن است که بدهی درخواست کننده در چارچوب مفاد دستورالعمل طبقه بندی دارایی‌های مؤسسات اعتباری، در تاریخ 1399/11/01 در طبقه جاری قرار داشته باشد. ثبت درخواست مشتری به منزله پذیرش قطعی آن نبوده و مستلزم بررسی توسط بانک خواهد بود.
    • با عنایت به همراهی به‌عمل ‌آمده توسط بانک با صاحبان مشاغل آسیب‌دیده جهت ایجاد مهلت در بازپرداخت تسهیلات و در راستای بهبود وضعیت کسب و کار، حسب بخشنامه شماره 00/81128 مورخ 1400/03/20 بانک مرکزی ج.ا.ا ، متقاضیان می‌توانند از فرصت زمانی مقرر جهت تسهیلات/ اقساط تسهیلات موضوع طرح استفاده نمایند. بدیهی است محاسبات مربوط به سود مترتبه، بر مبنای بخشنامه مذکور صورت می‌پذیرد.

   • نظرسنجی از کاربران وب سایت بانک سینا

    فرهیخته گرامی

    این نظرسنجی به منظور کسب اطلاع از نظرها، ایده ها و پیشنهادها ی شما عزیزان در پربارتر شدن وب سایت و دستیابی به اهداف بانک تهیه شده است. از اینکه درراه خدمت گزاری به مردم عزیز کشورمان مارا یاری می کنید سپاس گزاریم. به منظور قدردانی از عزیزانی که در تکمیل پرسشنامه مشارکت می کنند هر ماه به قید قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.