بانک سینا

سه شنبه،04 مهر 1402
بانک سینا
   
 
  •  
   با هدف توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و پیشگیری از بیماری های واگیردار عفونی:
   امکان فعالسازی غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا فراهم شد
   کد: 2532
   تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۲/۱۷
   منبع خبر:
   تعداد بازدید: 16792
   در راستای توسعه خدمات بانکداری الکترونیک و کاهش مراجعات حضوری به شعب به منظور جلوگیری از شیوع بیماری های عفونی خصوصا کرونا ویروس، امکان فعالسازی غیرحضوری سامانه های اینترنت بانک و موبایل بانک سینا فراهم شد.
   امکان فعالسازی غیرحضوری اینترنت بانک و موبایل بانک سینا فراهم شد

   طبق گزارش روابط عمومی بانک سینا، اینترنت بانک و موبایل بانک از جمله کاربردی ترین نرم افزارهای بانکی است که به منظور تسهیل در استفاده مشتریان بانک از این دو نرم افزار و به جهت کاهش مراجعات حضوری برای انجام خدمات بانکی، امکان فعالسازی و بازیابی رمز عبور این سامانه ها به صورت غیرحضوری فراهم شده است.
   در حال حاضر این خدمت برای مشتریان حقیقی راه اندازی شده و کاربران از این طریق می توانند به صورت غیرحضوری نسبت به ثبت نام و دریافت رمز عبور اینترنت بانک و موبایل بانک یا بازیابی رمز فراموش شده اقدام کنند.
   برای استفاده از این امکان، متقاضی باید در بانک سینا دارای شماره مشتری بوده و مشخصات وی شامل کدملی و شماره موبایل او در سیستم بانک ثبت شده باشد. ضمن آنکه مشتری باید رمز دوم یکبار مصرف را برای کارت خود فعال و نرم افزار رمزساز ارس را نیز نصب و راه اندازی کرده باشد.
   مشتریان می توانند با مراجعه مستقیم به وبسایت بانک سینا به نشانی https://sinabank.ir و کلیک بر روی منوی اینترنت بانک یا مراجعه مستقیم به اینترنت بانک به نشانی https://www.sina24h.com/webbank وارد صفحه ورود به اینترنت بانک شوند و مراحل ثبت نام یا دریافت رمز عبور را انجام دهند.
   گفتنی است در پی اعلام مسئولان بهداشت کشور مبنی بر کاهش تردد در مکانهای عمومی و شلوغ به جهت پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، بانک سینا از مشتریان خواست به منظور حفظ سلامت خود و اطرافیان حتی المقدور کمتر به شعب بانک مراجعه کنند و استفاده از اسکناس را نیز کاهش دهند.