بانک سینا

سه شنبه،04 اردیبهشت 1403
بانک سینا
   
 
  • نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت

   نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت برای گوشی های آیفون

   IOS APPLE
   Install on IOS دانلود نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت

   Help PDF راهنمای کاربری نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت
   QR IOS version
   توجه فرمایید: پس از نصب نسخه، از مسیر setting -> General -> Device Management گزینه GSS Trading LLC را Trust نمایید.   نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت برای گوشی های اندروید

   Android
   Install on Android دانلود نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت

   Help PDF راهنمای کاربری نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت
   QR Android version


   • کارتهای بانکی همواره یکی از پرکاربردترین سرویس هایی بانکی می باشد که مشتریان از طریق آن می توانند امور بانکی خود از قبیل انواع انتقال وجه، پرداخت قبض، دریافت صورتحساب، خرید شارژ و .... را آن انجام دهند.
    با توجه به در دسترس بودن کلیه اطلاعات کارت مشتریان در هنگام خریدهای اینترنتی حفظ امنیت رمز دوم کارت از مهمترین ارکان استفاده از این سرویس می باشد.

    یکی از راهکارهای افزایش امنیت این سرویس در جهت عدم امکان دسترسی سوء استفاده کنندگان به رمز دوم کارت مشتریان، استفاده از رمز یکبارمصرف می باشد. در همین راستا بانک سینا اقدام به ارائه نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت برای گوشی های دارای سیستم عامل اندورید و ios نموده است. مشتریان می توانند با دانلود این نرم افزار و فعالسازی آن مطابق با راهنمای فعالسازی، هربار برای انجام تراکنش خرید اینترنتی اقدام به دریافت رمز دوم یکبار مصرف از نرم افزار مربوطه نمایند.

    برای استفاده از امکانات این نرم افزار کافی ست نسخه مناسب با گوشی تان را انتخاب کرده و نصب کنید.پیشنهاد می گردد پیش از دانلود نرم افزار، راهنمای نصب و کاربری را مطالعه نمایید.


    برخی مزایای نرم افزار تولید رمز دوم یکبار مصرف کارت عبارت است از :

    • جلوگیری از افشای رمز دوم کارت و سوء استفاده های احتمالی
    • افزایش امنیت در تراکشنهای مالی و غیرمالی
    • عدم نیاز به اینترنت در زمان تولید رمز